(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Szukaj
Filters

Praca szuka człowieka!

Jesteś zainteresowany/a podjęciem ciekawej pracy, lubisz wyzwania?

Jesteśmy firmą o 20letnim doświadczeniu, która poszukuje ambitnych, energicznych osób, potrafiących zaangażować się
w wykonywaną pracę. Osób, które umieją skoncentrować się na indywidualnych projektach, a także świetnie odnajdują się w pracy
w grupie.

Oferujemy pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Atmosferę sprzyjającą zdobywaniu nowych kwalifikacji, pracę w ambitnym zespole oraz możliwość zdobywania nowych umiejętności, również w formie szkoleń.

Opiekun klienta B2B

Opis stanowiska:

  • obsługa aktualnych klientów firmy i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prezentacja nowych produktów i marek klientom firmy
  • bieżące wsparcie klientów przy realizacji zamówień oraz pomoc w rozwiązywaniu napotkanych przez nich problemów
  • nawiązywanie nowych relacji biznesowych z potencjalnymi odbiorcami z różnych branż sprzedaży detalicznej
  • praca na miejscu w biurze handlowym w Łodzi, możliwość pracy hybrydowej

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy - minimum 1 rok
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), biegłe poruszanie się w internecie

mile widziane:

  • dobra znajomość branży gsm - akcesoria, telefony
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego lub (włoski, hiszpański, francuski) na poziomie komunikatywnym w piśmie i mowie

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia (20 lat doświadczenia na rynku B2B)
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • stały kontakt z wieloma klientami firmy - jeśli lubisz poznawać ludzi, jest to stanowisko dla Ciebie
  • pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole

Kontakt:

Czekamy na Ciebie.
Wyślij nam swoje CV na adres: praca@telcon.pl

W razie pytań, dzwoń do nas śmiało pod numer: +48 694 402 366. Lubimy rozmawiać.

Pozostaw komentarz