RSS

Nowości

Uchwyt samochodowy zdecydowanie Ci w tym pomoże - pozwala spoglądać na mapę bez konieczności zatrzymywania się. Głównym zadaniem uchwytu jest podtrzymanie telefonu na widoku podczas jazdy w zasięgu wzroku kierowcy.
Pomiary i testy akcesoriów GSM -środa, 28 października 2020
Wszystkie oferowane przez nas akcesoria elektroniczne takie jak ładowarki, powerbanki i przewody podlegają wyrywkowym pomiarom w celu sprawdzenia czy utrzymują deklarowane przez producenta wartości. Sprawdź jak to robimy!
Ładowarki indukcyjne towarzyszą nam już od dobrych 10 lat ale ich popularność zaczęła mocno rosnąć od 2-3 lat. Teraz zaczynamy z nich korzystać zarówno w biurach jak i w domach.
Czasy kiedy kable od słuchawek notorycznie się plątały powoli odchodzą do lamusa. Coraz większą popularnością cieszą się bezprzewodowe słuchawki typu TWS (to skrót od angielskiego zwrotu True Wireless Stereo, oznaczający Prawdziwe bezprzewodowe Stereo).
Rozprzestrzeniająca się bardzo szybko pandemia wirusa Covid-19, w znaczący sposób przyczyniła się do zwiększenia świadomości i przypomniała ludziom jak ważne jest dbanie o codzienną higienę oraz odporność. Paradoksalnie, co może być kontrowersyjną teorią, jest to chyba jeden z niewielu „pozytywów” dotykającej nas obecnie sytuacji.
Przypomnij sobie swój pierwszy komputer, duża skrzynka z dużym monitorem zajmującą znaczną część pokoju. Możliwości jakie wtedy Ci gwarantował sprawiały, że życie stało się dużo prostsze a czas wolny pozwalał wykorzystywać za pomocą multimediów. A teraz pomyśl jaki przeskok wykonała dostępna technologia sprawiając, że to wszystko zmieści się w Twojej kieszeni. Imponujące prawda? Nie potrzebujesz już komputera a smartfon.
Na 4ty kwartał 2020 roku wprowadzamy produkty które świetnie sprzedają się w e-commerce jako gadgety ale również jako praktyczne prezenty. Z myślą o osobach które kupują produkty dobrej jakości Baseus rozwija swoją linię produktów - Uchwyty elektryczne - Przewody o dużej mocy - Huby - Ładowarki dużej mocy - Słuchawki Bluetooth TWS
Spraw, by oferta Twojego sklepu była widoczna w największej porównywarec cen, a Ty być miał więcej czasu na zarabianie pieniędzy.
Etui typowo wiosenne - pastelowe kolory - będące kwintesencją trendów modowych na rok 2020.
3mk - nowe szkła UV -niedziela, 15 marca 2020
Pełna ochrona zakrzywionego ekranu