Close
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Szukaj
Filters

Współpraca z branżą motoryzacyjną

Globalizacja sprzedaży powoduje, że obecne i przyszłe trendy będą promować firmy, które potrafią elastycznie dostosowywać asortyment do potrzeb swoich klientów.

Zrozumienie i wdrożenie tej strategii jest przede wszystkim istotne w formule B2B - czyli sprzedaży hurtowej gdzie utrzymanie stałego klienta jest znacznie tańsze niż zdobycie nowych klientów.

Sklepy motoryzacyjne szukają obecnie możliwości sprzedaży innych produktów niż te stanowiące podstawowe grupy produktowe a akcesoria do telefonów - szczególnie te użytkowane w samochodach są jedną z ciekawszych propozycji

Praktycznie każdy użytkownik samochodu posiada i używa telefonu toteż naturalną grupą produktów o które warto rozszerzyć ofertę asortymentową są akcesoria do telefonów.

Jako firma o 20 letnim doświadczeniu w branży gsm (b2b) posiadamy odpowiednią wiedzę o rynku produktów gsm a to pozwala na wspieranie naszych nowych klientów zarówno na etapie wyboru produktów do oferty jak i również na etapie działań marketingowych, reklamowych oraz poszukiwania produktów pod konkretne zamówienia klientów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, staramy się odpowiadać naszą ofertą na potrzeby odbiorcy ale i jesteśmy otwarci na pomysły współpracy jakie przedstawiają nam klienci.

Pozwól rozwijać się swojemu biznesowi w nowych kierunkach, zdobywaj razem z nami nowych klientów i nowe obszary rynkowe.

Zapraszamy do współpracy przedstawicieli branży motoryzacyjnej.

Rok 2021 to szansa na wspólny sukces Twój i nasz.

więcej informacji o naszych produktach :.Platforma sprzedaży B2B

formularz rejestracyjny : Dołącz do naszych klientów

kontakt z działem handlowym : Wybierz opiekuna handlowego