Close
(0)
Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Szukaj
Filters

Kontakt

Kontakt

Prosimy kontaktować się poprzez e-mail biuro@telcon.pl  lub pod numerem Telefonu +48 42 613 09 09

agnieszka_cuper
Agnieszka Cuper - Kierownik działu handlowego
Tel:
Kom./Whatsapp: +48 694 402 366
E-mail: a.cuper@telcon.pl
Skype:
GG: 58947521
Messenger: Rozmawiaj teraz
agnieszka_bialas
Agnieszka Białas - Przedstawiciel Handlowy
Tel:
Kom: +48 694 485 965
E-mail: a.bialas@telcon.pl
Skype:
GG: 24912769
Messenger: Rozmawiaj teraz
Karolina Andrzejczak - Przedstawiciel Handlowy
Tel:
Kom./Whatsapp: +48 694 497 396
E-mail: k.andrzejczak@telcon.pl
Skype:
GG: 19885786
Messenger: Rozmawiaj teraz
Agnieszka Odziemkowska - Przedstawiciel Handlowy
Tel:
Kom: +48 733 800 822
E-mail: a.odziemkowska@telcon.pl
Skype: a.odziemkowska
GG: 66830103
Messenger: Rozmawiaj teraz
Wiktoria Nowosiad - Przedstawiciel Handlowy
Tel:
Kom: +48 883 663 221
E-mail: w.nowosiad@telcon.pl
Skype: w.nowosiad@telcon.pl
GG: 74248210
Messenger: Rozmawiaj teraz
Adam Herbich - Przedstawiciel Handlowy
Tel:
Kom: +48 723 727 720
E-mail: a.herbich@telcon.pl
Skype:
GG: 69259585
Messenger: Rozmawiaj teraz
Dawid Psuja - Przedstawiciel Handlowy
Tel:
Kom: +48 601 814 940
E-mail: d.psuja@telcon.pl
Skype: dawid.psuja.tfo
GG:
Messenger:
Klaudia Chociszewska - Dział Marketingu
Tel:
Kom: +48 662 080 520
E-mail: k.chociszewska@telcon.pl
GG: 24886909
Messenger: Rozmawiaj teraz
Hubert Chudziński - Przedstawiciel Handlowy
Tel:
Kom: +48 666 321 648
E-mail: h.chudzinski@telcon.pl
Skype:
GG: 23086681
Messenger: Rozmawiaj teraz

Godziny pracy działu handlowego:

pn-pt

9:00 - 17:00

Telefon centrala:

42 613 09 00 

Dane firmy:

Telcon Sp z oo

REGON: 472864290

NIP: 7262379702

Adres:

Duńska 1G

91-204 Łódź

KRS 0000256093, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

ul. Pomorska 21, 90-202 Łódź, kapitał zakładowy 500 000,00zł

Konto:

03 1020 3352 0000 1702 0147 9229

PKO Bank Polski Spółka Akcyjna

..

*
*
*
*