RSS

Nowości

Rozprzestrzeniająca się bardzo szybko pandemia wirusa Covid-19, w znaczący sposób przyczyniła się do zwiększenia świadomości i przypomniała ludziom jak ważne jest dbanie o codzienną higienę oraz odporność. Paradoksalnie, co może być kontrowersyjną teorią, jest to chyba jeden z niewielu „pozytywów” dotykającej nas obecnie sytuacji.
Przypomnij sobie swój pierwszy komputer, duża skrzynka z dużym monitorem zajmującą znaczną część pokoju. Możliwości jakie wtedy Ci gwarantował sprawiały, że życie stało się dużo prostsze a czas wolny pozwalał wykorzystywać za pomocą multimediów. A teraz pomyśl jaki przeskok wykonała dostępna technologia sprawiając, że to wszystko zmieści się w Twojej kieszeni. Imponujące prawda? Nie potrzebujesz już komputera a smartfon.
Zadbaj o aparat w swoim telefonie! 3MK Lens Protection pozwoli utrzymać ostrość Twoich zdjęć na najwyższym poziomie.
Na 4ty kwartał 2020 roku wprowadzamy produkty które świetnie sprzedają się w e-commerce jako gadgety ale również jako praktyczne prezenty. Z myślą o osobach które kupują produkty dobrej jakości Baseus rozwija swoją linię produktów - Uchwyty elektryczne - Przewody o dużej mocy - Huby - Ładowarki dużej mocy - Słuchawki Bluetooth TWS
Spraw, by oferta Twojego sklepu była widoczna w największej porównywarec cen, a Ty być miał więcej czasu na zarabianie pieniędzy.
Etui typowo wiosenne - pastelowe kolory - będące kwintesencją trendów modowych na rok 2020.
3mk - nowe szkła UV -niedziela, 15 marca 2020
Pełna ochrona zakrzywionego ekranu